I N T E R N E T
STAŁY I TANI 24-GODZINNY DOSTĘP
DO OGÓLNOŚWIATOWEJ SIECI KOMPUTEROWEJ
NA OSIEDLU WROCŁAW-SZCZEPIN

 
Kontakt
Ankieta
Informacje dla uprawnionych
(użytkownik sieci e-net winien wyłączyć w3cache)
   

   

W stosunku do dotychczasowych możliwych sposobów dostępu do Internetu uzyskiwanego za pomocą operatorów telefonicznych, jako tzw. połączenia komutowane lub łącza stałe na liniach telefonicznych, korzystanie z naszych usług zapewnia komfortowy i nielimitowany dostęp do zasobów ogólnoświatowej sieci, w tym:


  1. Zwiększa przepustowość - kilkanaście razy (lub nawet więcej) w stosunku do zwykłego modemu - za niższą cenę w formie stałego abonamentu

  2. Znosi ograniczenia czasowe (brak impulsów) oraz objętościowe przesyłanych danych.

  3. Nie występuje problem blokowania linii telefonicznej dla dzwoniących z zewnątrz, ani problem tzw. dialerów ustawiających dostęp do Internetu przez numer 0-700...

  4. Umożliwia korzystanie z Internetu przez osoby nie posiadające telefonów stacjonarnych oraz telewizji kablowej.

  5. Zapewnia szybki transfer w obrębie sieci lokalnej (11Mbit) - co umożliwia sprawną komunikację między użytkownikami, wymianę plików, gry komputerowe itp. Brak limitowania wielkości transferu do Internetu. Prędkości przesyłania danych wychodzących i przychodzących są jednakowe i sięgają do 1500 kbps.

  6. Usprawnia dostęp do światowych serwisów WWW, poczty elektronicznej, umożliwia korzystanie z banków elektronicznych (np. mBank.com.pl czy Inteligo.pl) co zapewnia sprawne kontrolowanie stanu swoich rachunków bez potrzeby wychodzenia do oddziału oraz obniża koszty utrzymania konta.

Cena świadczenia powyższych usług jest bardzo niska. Abonament miesięczny wynosi tylko:

69 zł brutto (w tym 23% VAT)

Dodatkowo w przypadku zainteresowania, każdy użytkownik może otrzymać za symboliczną złotówkę miesięcznie, komercyjną elektroniczną skrzynkę pocztową wraz ze skanerem antywirusowym i antyspamowym. Umożliwiamy także uruchomienie własnej strony WWW na lokalnym serwerze lub zamówienie dodatkowych usług internetowych w zależności od potrzeb.

Aby włączyć Państwa komputer do Internetu, wymagane jest wniesienie dwóch jednorazowych opłat: za aktywację w wysokości 99 zł brutto (płatnej przy rozliczaniu miesięcznego abonamentu) oraz opłaty za urządzenie dostępowe, którego koszt wynosi od 99 zł brutto wzwyż w zależności od zastosowanego modelu (płatne zaraz po instalacji – jednak w przeciągu 10 dni istnieje możliwość zwrotu sprzętu i rezygnacji z usługi bez potrzeby uzasadniania przyczyny). Aktywacja polega na wykonaniu usług instalacji i konfiguracji odpowiedniego sprzętu w Państwa komputerze, oraz na uruchomieniu skrzynki e-mail i dostępu do sieci lokalnej e-Net i Internetu. Świadczenie usługi rozpoczynamy nawet w ciągu 24 godzin (jeśli istnieją możliwości techniczne) od momentu dostarczenia nam wypełnionej ankiety (osobiście, pocztą, faksem, SMS'em, mailem) lub po zgłoszeniu telefonicznym, ewentualnie po wypełnieniu odpowiedniego formularza.